Ons team

Wij werken binnen Burdock samen met een team van consultants en recruiters. Onze consultants komen vaak bij onze klanten over de vloer en onderhouden het contact met medewerkers. Onze recruiters zoeken en vinden de beste professionals binnen de bouw & infra, energy en oil & gas. Ook hebben we een team van engineers en projectmanagers binnen Fagus Projectmanagement en Trita Engineering.

Team Bouw & Infra

Erik Thijsen

Erik Thijsen

Teamleider Burdock Bouw & Infra en Energy

e.thijsen@burdock.com
06 44 52 29 97
Bekijk mijn LinkedIn-profiel

Simone Vlasveld

Simone Vlasveld

Consultant

s.vlasveld@burdock.com
06 24 28 57 95
Bekijk mijn LinkedIn-profiel

Pim Sala

Pim Sala

Recruiter Bouw & Infra

p.sala@burdock.com
06 57 75 63 93
Bekijk mijn LinkedIn-profiel

Wida Azadbari

Wida Azadbari

Recruiter Bouw & Infra

w.azadbari@burdock.com

Bekijk mijn LinkedIn-profiel

Jolanda Werff

Jolanda Werff

Consultant

j.werff@burdock.com
06 20 60 67 19
Bekijk mijn LinkedIn-profiel

Ferry van Ruijven

Ferry van Ruijven

Consultant

f.vanruijven@burdock.com
06 30 28 05 73
Bekijk mijn LinkedIn-profiel

Kirsten Elias

Kirsten Elias

Consultant

k.elias@burdock.com
06 55 70 46 42
Bekijk mijn LinkedIn-profiel

Team Oil & Gas

Carolien Hoek

Carolien Hoek

Teamleader Burdock Oil & Gas

c.hoek@burdock.com
06 29 51 82 95
Bekijk mijn LinkedIn-profiel

Michael Niesing

Michael Niesing

Consultant

m.niesing@burdock.com
06 22 70 86 81
Bekijk mijn LinkedIn-profiel

Sascha Borkent

Sascha Borkent

Consultant

s.borkent@burdock.com
06 38 82 08 23
Bekijk mijn LinkedIn-profiel

Marcel van den Berg

Marcel van den Berg

Consultant

m.vandenberg@burdock.com
06 53 85 91 68
Bekijk mijn LinkedIn-profiel

Maurits Klok

Maurits Klok

Recruiter

m.klok@burdock.com

Bekijk mijn LinkedIn-profiel

Team Energy

Arjen Modderman

Arjen Modderman

Consultant

a.modderman@burdock.com
06 46 23 17 72
Bekijk mijn LinkedIn-profiel

Fagus & Trita

Maarten van der Lans

Maarten van der Lans

Teamleader Fagus Project Management & Trita Engineering

m.vanderlans@burdock.com
06 15 15 34 53
Bekijk mijn LinkedIn-profiel

Business Development

Koos Ham

Koos Ham

Business development

k.ham@burdock.com
06 53 34 25 82

Recruitment

Ondersteuning & OAS

André van den Berg

André van den Berg

Manager Recruitment

a.vandenberg@burdock.com
06 38 82 35 00
Bekijk mijn LinkedIn-profiel

Sabrina Wijtenburg-Eerhart

Sabrina Wijtenburg-Eerhart

Operational assistent sales

s.eerhart@burdock.com

Bekijk mijn LinkedIn-profiel

Debbie de Geus

Debbie de Geus

Receptie

d.degeus@burdock.com

Financiën

Marc Elsinghorst

Marc Elsinghorst

Chief Financial Officer

m.elsinghorst@burdock.com

Bekijk mijn LinkedIn-profiel

Jan Gillot

Jan Gillot

Financiën

j.gillot@burdock.com

Bekijk mijn LinkedIn-profiel

Jean-Paul Dupon

Jean-Paul Dupon

Financiën

Jp.dupon@burdock.com

Bekijk mijn LinkedIn-profiel

Bas Meijer

Bas Meijer

Financiën

b.meijer@burdock.com

Bekijk mijn LinkedIn-profiel

Panja Cchung

Panja Cchung

Financiën

p.cchung@burdock.com

Lous van Ruitenbeek

Lous van Ruitenbeek

Financiën

l.vanruitenbeek@burdock.com

Bekijk mijn LinkedIn-profiel