Wij werken binnen Burdock samen met een team van consultants en recruiters. Onze consultants komen vaak bij onze klanten over de vloer en onderhouden het contact met medewerkers. Onze recruiters zoeken en vinden de beste professionals binnen de bouw & infra en oil & gas. Ook hebben we een team van engineers en projectmanagers binnen Fagus Projectmanagement & Engineering.

Team Bouw & Infra

Jolanda Werff

Jolanda Werff

Teamleader Burdock Bouw & Infra

j.werff@burdock.com
06 20 60 67 19
Bekijk mijn LinkedIn-profiel

Ferry van Ruijven

Ferry van Ruijven

Consultant


f.vanruijven@burdock.com
06 30 28 05 73
Bekijk mijn LinkedIn-profiel

Pim Sala

Pim Sala

Recruiter


p.sala@burdock.com

06 57 75 63 93
Bekijk mijn LinkedIn-profiel

Mischa Welboren

Mischa Welboren

Consultant


m.welboren@burdock.com

06 82 94 87 15
Bekijk mijn LinkedIn-profiel

Renata Ararat-Stahl

Renata Ararat-Stahl

Recruiter

r.araratstahl@burdock.com
06 24 28 57 95
Bekijk mijn LinkedIn-profiel

Team Oil & Gas

Carolien Hoek

Carolien Hoek

Teamleader Burdock Oil & Gas

c.hoek@burdock.com
06 29 51 82 95
Bekijk mijn LinkedIn-profiel

Michael Niesing

Michael Niesing

Senior Consultant

m.niesing@burdock.com
06 22 70 86 81
Bekijk mijn LinkedIn-profiel

Marcel van den Berg

Marcel van den Berg

Consultant

m.vandenberg@burdock.com
06 53 85 91 68
Bekijk mijn LinkedIn-profiel

Maurits Klok

Maurits Klok

Recruiter

m.klok@burdock.com
06 41 16 27 29
Bekijk mijn LinkedIn-profiel

Alexander Vermeijden

Alexander Vermeijden

Recruiter

a.vermeijden@burdock.com
06 12 24 59 37
Bekijk mijn LinkedIn-profiel

Tom Nederhoff

Tom Nederhoff

Recruiter

t.nederhoff@burdock.com
06 12 45 75 01
Bekijk mijn LinkedIn-profiel

Fagus Project management & Engineering

Maarten van der Lans

Maarten van der Lans

Teamleader Fagus Projectmanagement & Engineering

m.vanderlans@burdock.com
06 15 15 34 53
Bekijk mijn LinkedIn-profiel